Dobry doradca to połowa sukcesu Twojej firmy! Biuro Rachunkowe EXEMPLUM
O nas Doradztwo Księgowość Kadry Analizy Kontakt Logowanie

O nas

Biuro Rachunkowe "Exemplum" zajmuje się prowadzeniem księgowości (zarówno rachunkowości, jak i księgowości uproszczonej), sporządzaniem deklaracji ZUS, prowadzeniem spraw kadrowych i płacowych, sporządzaniem deklaracji podatkowych PIT, CIT i VAT. Usługi księgowe prowadzimy rzetelnie, w oparciu o przepisy polskiego prawa podatkowego.
Koncentrujemy się na obsłudze klientów, którzy potrzebują sprawnego i dynamicznego zespołu specjalistów, zamiast rozbudowanych struktur organizacyjnych. Oferujemy profesjonalną współpracę z klientem i wysoką jakość usług. Zapewniamy bezpieczeństwo podatkowe i rzetelną informację księgową w zarządzaniu. Jesteśmy partnerem dla średnich oraz małych firm.


Co nas wyróżnia?

ok jakość - profesjonalne podejście do wykonywanej pracy i działanie, które przewyższa oczekiwania klientów,
ok solidność - dotrzymywanie obietnic,
ok innowacyjność - ciągłe rozwijanie swojej wiedzy oraz otwartość na zmiany i elastyczne podejmowanie decyzji,
ok praca zespołowa - wierzymy, że najlepsze rozwiązania powstają jako wynik pracy zespołowej. W oparciu o kompleksowość i najwyższą jakość usług, przejrzystość i uczciwość w działaniu oraz odpowiednie zasoby naszej firmy budujemy dobre i trwałe relacje z naszymi klientami. Potrafimy się skutecznie komunikować. Dzielimy się wiedzą, zdobytym doświadczeniem oraz posiadanymi zasobami,
ok doświadczenie - stoi za nami wieloletnie doświadczenie i wiedza naszych pracowników.


Kim są nasi klienci?

Z naszych usług korzysta obecnie kilkadziesiąt firm polskich. Obsługujemy spółki prawa handlowego, spółki cywilne oraz przedsiębiorstwa osób fizycznych. Wśród naszych klientów są także fundacje i stowarzyszenia.


Jakie są nasze cele?

Naszym celem jest przyczynienie się do wzmocnienia pozycji rynkowej naszych Klientów i ich rozwoju. Chcemy wyróżniać się nie tylko wysokim poziomem merytorycznym świadczonych usług, ale także bardzo dobrym zrozumieniem istoty działalności biznesowej naszych Klientów, zaangażowaniem w ich sprawy, kreatywnym podejściem, terminowością i dokładnością. Chcemy być wiodącym na rynku śląskim, niezależnym biurem rachunkowym.


Świadectwo kwalifikacyjne nr 15294/99